ECJ-RVB1H222M
Panasonic Electronic Components
Producto No:
ECJ-RVB1H222M
Paquete:
1206 (3216 Metric)
Descripción:
CAP ARRAY 2200PF 50V X7R 1206
Guía del usuario
Dielectric Material Ceramic
Height - Seated (Max) 0.037" (0.95mm)
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V
Number of Capacitors 4
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Temperature Coefficient X7R
Product Status Obsolete
Supplier Device Package 1206 (3216 Metric)
Ratings -
Series ECJ-R
Package / Case 1206 (3216 Metric)
Mfr Panasonic Electronic Components
Capacitance 2200pF