ECK-D3A392KBP
Panasonic Electronic Components
Producto No:
ECK-D3A392KBP
Descripción:
CAP CER 3900PF 1KV Y5P RADIAL
Guía del usuario
Operating Temperature -25°C ~ 125°C
Applications General Purpose
Height - Seated (Max) 0.689" (17.50mm)
Tolerance ±10%
Lead Spacing 0.394" (10.00mm)
Voltage - Rated 1000V (1kV)
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.531" Dia (13.50mm)
Mfr Panasonic Electronic Components
Capacitance 3900 pF