ECMF4-40A100N10
STMicroelectronics
Producto No:
ECMF4-40A100N10
Fabricante:
STMicroelectronics
Descripción:
CMC 100MA 4LN SMD ESD
En stock : 4240
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR) (Max) 3Ohm (Typ)
Approval Agency -
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.087" L x 0.053" W (2.20mm x 1.35mm)
Height (Max) 0.020" (0.50mm)
Product Status Active
Ratings -
Series ECMF
Voltage Rating - DC -
Package / Case 10-XFDFN
Number of Lines 4
Current Rating (Max) 100mA