ECS-100A-100
ECS Inc.
Producto No:
ECS-100A-100
Fabricante:
ECS Inc.
Descripción:
XTAL OSC XO 10.0000MHZ TTL TH
En stock : 860
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature 0°C ~ 70°C
Current - Supply (Disable) (Max) -
Spread Spectrum Bandwidth -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.200" (5.08mm)
Frequency Stability ±100ppm
Current - Supply (Max) 30mA
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.821" L x 0.520" W (20.86mm x 13.20mm)
Product Status Active
Ratings -
Series ECS-100
Function -
Type XO (Standard)
Package / Case 14-DIP, 4 Leads (Full Size, Metal Can)
Voltage - Supply 5V
Output TTL
Mfr ECS Inc.
Base Resonator Crystal
Frequency 10 MHz