ECS-38SMF45A30
ECS Inc.
Producto No:
ECS-38SMF45A30
Fabricante:
ECS Inc.
Descripción:
MONO XTAL 45MHZ 2P 2.5DB SMD
Guía del usuario
Operating Temperature -30°C ~ 80°C
Insertion Loss 2.5dB
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.150" L x 0.150" W (3.80mm x 3.80mm)
Height (Max) 0.047" (1.20mm)
Product Status Active
Frequency - Center 45 MHz
Series ECS-38SMF
Package / Case 8-SMD, No Lead
Bandwidth 30 kHz
Mfr ECS Inc.
Ripple 1dB
Number of Poles 2
Package Tape & Reel (TR)
Impedance 1.1 kOhms