ECS-75SMF45A30B
ECS Inc.
Producto No:
ECS-75SMF45A30B
Fabricante:
ECS Inc.
Descripción:
MONO XTAL 45MHZ 4P 3DB SMD
En stock : 4603
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -30°C ~ 80°C
Insertion Loss 3dB
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height (Max) 0.037" (0.95mm)
Product Status Active
Frequency - Center 45 MHz
Series ECS-75SMF
Package / Case 6-SMD, No Lead
Bandwidth 30 kHz
Mfr ECS Inc.
Ripple 1dB
Number of Poles 4
Package Tape & Reel (TR)
Impedance 1 kOhms