ECW-U4222V17
Panasonic Electronic Components
Producto No:
ECW-U4222V17
Descripción:
CAP FILM 2200PF 5% 400VDC 1913
En stock : 6112
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 85°C
Dielectric Material Polyester, Polyethylene Naphthalate (PEN), Metallized - Stacked
Applications DC Link, DC Filtering
Height - Seated (Max) 0.063" (1.60mm)
Tolerance ±5%
Lead Spacing -
Termination Solder Pads
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.189" L x 0.130" W (4.80mm x 3.30mm)
Product Status Active
Ratings -
Series ECW-UC(V17)
Voltage Rating - DC 400V
Package / Case 1913 (4833 Metric)
Voltage Rating - AC 157V
Mfr Panasonic Electronic Components
Capacitance 2200 pF