Hogar / Oscillators / ECX-L25BN-1000.000
minImg
ECX-L25BN-1000.000
ECS Inc.
Producto No:
ECX-L25BN-1000.000
Descripción:
XTAL OSC XO 1.0000GHZ LVDS SMD
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.051" (1.30mm)
Frequency Stability ±50ppm
Current - Supply (Max) 28mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Product Status Active
Ratings -
Series ECX-L ECSpressCON™
Package / Case 6-SMD, No Lead
Voltage - Supply 2.5V
Output LVDS
Mfr ECS Inc.
Base Resonator Crystal
Frequency 1 GHz