EHF-4CT0835
Panasonic Electronic Components
Producto No:
EHF-4CT0835
Paquete:
0603 (1608 Metric)
Descripción:
RF DIR COUPLER 835MHZ 0603
Guía del usuario
Insertion Loss 0.25dB
Applications Cellular
Product Status Obsolete
Supplier Device Package 0603 (1608 Metric)
Series -
Package / Case 0603 (1608 Metric)
Power - Max 5W
Mfr Panasonic Electronic Components
Coupler Type Standard
Frequency 835MHz