EL5100IW-T7
Renesas Electronics America Inc
Producto No:
EL5100IW-T7
Paquete:
SOT-23-6
Descripción:
IC OPAMP VFB 1 CIRCUIT SOT23-6
En stock : 1392
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Voltage - Supply Span (Max) 12 V
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Output Type -
-3db Bandwidth 200 MHz
Slew Rate 2200V/µs
Mounting Type Surface Mount
Current - Supply 2.5mA
Current - Input Bias 2 µA
Product Status Obsolete
Supplier Device Package SOT-23-6
Voltage - Input Offset 1 mV
Series -
Package / Case SOT-23-6
Voltage - Supply Span (Min) 3.3 V
Mfr Renesas Electronics America Inc
Number of Circuits 1
Package Tape & Reel (TR)
Amplifier Type Voltage Feedback
Current - Output / Channel 100 mA