ELC-09D330F
Panasonic Electronic Components
Producto No:
ELC-09D330F
Descripción:
FIXED IND 33UH 1.4A 81 MOHM TH
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 10 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.350" (8.90mm)
Tolerance ±10%
Current Rating (Amps) 1.4 A
Shielding Unshielded
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.374" Dia (9.50mm)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 81mOhm
Inductance 33 µH