ELC-12D221E
Panasonic Electronic Components
Producto No:
ELC-12D221E
Descripción:
FIXED IND 220UH 1.55A 230MOHM TH
Guía del usuario
Operating Temperature -
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 10 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.650" (16.50mm)
Tolerance ±10%
Current Rating (Amps) 1.55 A
Shielding Unshielded
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.492" Dia (12.50mm)
Product Status Obsolete
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 230mOhm
Inductance 220 µH