ELC-15E152
Panasonic Electronic Components
Producto No:
ELC-15E152
Descripción:
FIXED IND 1.5MH 800MA 710MOHM TH
Guía del usuario
Operating Temperature -
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 10 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.906" (23.00mm)
Tolerance ±10%
Current Rating (Amps) 800 mA
Shielding Shielded
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.630" Dia (16.00mm)
Product Status Obsolete
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 710mOhm
Inductance 1.5 mH