ELC-15E822L
Panasonic Electronic Components
Producto No:
ELC-15E822L
Descripción:
FIXED IND 8.2MH 340MA 3.5 OHM TH
Guía del usuario
Operating Temperature -
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 10 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.906" (23.00mm)
Tolerance ±10%
Current Rating (Amps) 340 mA
Shielding Shielded
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.630" Dia (16.00mm)
Product Status Obsolete
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 3.5Ohm
Inductance 8.2 mH