ELF-21N035A
Panasonic Electronic Components
Producto No:
ELF-21N035A
Descripción:
CMC 3.5A 2LN TH
Guía del usuario
Operating Temperature -
DC Resistance (DCR) (Max) 44mOhm (Typ)
Approval Agency -
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.787" L x 1.260" W (20.00mm x 32.00mm)
Height (Max) 1.181" (30.00mm)
Product Status Obsolete
Ratings -
Series N
Number of Lines 2
Current Rating (Max) 3.5A