ELF-21V027A
Panasonic Electronic Components
Producto No:
ELF-21V027A
Descripción:
CMC 2.7A 2LN TH
Guía del usuario
Operating Temperature -
DC Resistance (DCR) (Max) 71mOhm (Typ)
Approval Agency -
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 1.142" L x 0.827" W (29.00mm x 21.00mm)
Height (Max) 1.398" (35.50mm)
Product Status Obsolete
Ratings -
Series V
Number of Lines 2
Current Rating (Max) 2.7A