ELJ-LA2R2KF
Panasonic Electronic Components
Producto No:
ELJ-LA2R2KF
Descripción:
FIXED IND 2.2UH 740MA 200MOHM SM
Guía del usuario
Operating Temperature -20°C ~ 85°C
Current - Saturation (Isat) 1.4A
Inductance Frequency - Test 1 MHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.094" (2.40mm)
Tolerance ±10%
Current Rating (Amps) 740 mA
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Product Status Obsolete
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 200mOhm
Inductance 2.2 µH