ELK-E333FA
Panasonic Electronic Components
Producto No:
ELK-E333FA
Descripción:
FILTER LC(T) 0.033UF 200KHZ SMD
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Attenuation Value -
Filter Order 3rd
Applications Data Lines for Mobile Devices
Center / Cutoff Frequency 200kHz (Cutoff)
Values C = 0.033µF
Voltage - Rated 25V
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.126" L x 0.071" W (3.20mm x 1.80mm)
Product Status Obsolete
ESD Protection No
Series ELKE
Type Low Pass
Package / Case 1207 (3218 Metric), 3 PC Pad
Number of Channels 1
Technology LC (T-Type)
Mfr Panasonic Electronic Components
Height 0.087" (2.20mm)
Package Tape & Reel (TR)
Resistance - Channel (Ohms) -
Current 2 A