ELL-5PM390M
Panasonic Electronic Components
Producto No:
ELL-5PM390M
Descripción:
FIXED IND 39UH 480MA 390MOHM SMD
Guía del usuario
Operating Temperature -
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.079" (2.00mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 480 mA
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.205" L x 0.205" W (5.20mm x 5.20mm)
Product Status Obsolete
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 390mOhm
Inductance 39 µH