ELL-5PS470M
Panasonic Electronic Components
Producto No:
ELL-5PS470M
Descripción:
FIXED IND 47UH 550MA 620MOHM SMD
Guía del usuario
Operating Temperature -
Current - Saturation (Isat) 450mA
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.079" (2.00mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 550 mA
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.197" L x 0.197" W (5.00mm x 5.00mm)
Product Status Obsolete
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 620mOhm
Inductance 47 µH