ELL-VFG330MC
Panasonic Electronic Components
Producto No:
ELL-VFG330MC
Descripción:
FIXED IND 33UH 330MA 1.16OHM SMD
Guía del usuario
Operating Temperature -
Current - Saturation (Isat) 280mA
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.047" (1.20mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 330 mA
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm)
Product Status Obsolete
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 1.16Ohm
Inductance 33 µH