EM-MX5152-MP
Nearson Inc.
Producto No:
EM-MX5152-MP
Fabricante:
Nearson Inc.
Descripción:
RF ANT 157MHZ WHIP STR NMO BASE
Guía del usuario
Frequency Range 152MHz ~ 162MHz
Applications -
Number of Bands 1
Ingress Protection -
Termination NMO
Mounting Type Base Mount
Height (Max) -
Product Status Active
RF Family/Standard -
VSWR -
Series X-Nut™
Antenna Type Whip, Straight
Frequency (Center/Band) 157MHz
Power - Max 100 W
Mfr Nearson Inc.
Features -
Return Loss -
Package Bulk
Gain 2dBi
Frequency Group VHF (f < 300MHz)