ERA-6AEB2210V
Panasonic Electronic Components
Producto No:
ERA-6AEB2210V
Descripción:
RES 221 OHM 0.1% 1/8W 0805
En stock : 2967
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thin Film
Height - Seated (Max) 0.024" (0.60mm)
Tolerance ±0.1%
Size / Dimension 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Temperature Coefficient ±25ppm/°C
Ratings AEC-Q200
Resistance 221 Ohms
Series ERA-6A
Power (Watts) 0.125W, 1/8W