Hogar / Fuses / ERB-SE0R75U
minImg
ERB-SE0R75U
Panasonic Electronic Components
Producto No:
ERB-SE0R75U
Descripción:
FUSE BOARD MNT 750MA 32VDC 0603
En stock : 2138
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 100°C
Response Time Fast Blow
DC Cold Resistance 0.245 Ohms
Color -
Approval Agency cUL, UL
Current Rating (Amps) 750 mA
Fuse Type Board Mount (Cartridge Style Excluded)
Breaking Capacity @ Rated Voltage 50A
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.063" L x 0.031" W x 0.028" H (1.60mm x 0.80mm x 0.70mm)
Product Status Obsolete
Series ERBSE
Voltage Rating - DC 32 V