ERJ-6CWDR030V
Panasonic Electronic Components
Producto No:
ERJ-6CWDR030V
Paquete:
0805
Descripción:
0805 CURRENT SENSING RES. 0.5%,
En stock : 6927
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.030" (0.75mm)
Tolerance ±0.5%
Size / Dimension 0.081" L x 0.051" W (2.05mm x 1.30mm)
Temperature Coefficient ±75ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package 0805
Ratings AEC-Q200
Resistance 30 mOhms
Series ERJ-6CW
Power (Watts) 0.5W, 1/2W