ERJ-B2AF471V
Panasonic Electronic Components
Producto No:
ERJ-B2AF471V
Paquete:
0612
Descripción:
RES 470 OHM 1% 1.5W 0612
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.028" (0.70mm)
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.063" L x 0.126" W (1.60mm x 3.20mm)
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package 0612
Ratings -
Resistance 470 Ohms
Series ERJ-B2
Power (Watts) 1.5W