ERJ-H3EF6342V
Panasonic Electronic Components
Producto No:
ERJ-H3EF6342V
Paquete:
0603
Descripción:
RES 63.4K OHM 1% 1/8W 0603
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 175°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.022" (0.55mm)
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package 0603
Ratings AEC-Q200
Resistance 63.4 kOhms
Series ERJ-H3E
Power (Watts) 0.125W, 1/8W