ERJ-P06D1302V
Panasonic Electronic Components
Producto No:
ERJ-P06D1302V
Paquete:
0805
Descripción:
RES SMD 13K OHM 0.5% 1/2W 0805
En stock : 10822
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.028" (0.70mm)
Tolerance ±0.5%
Size / Dimension 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package 0805
Ratings AEC-Q200
Resistance 13 kOhms
Series ERJ-P06
Power (Watts) 0.5W, 1/2W