ERJ-P14J4R3U
Panasonic Electronic Components
Producto No:
ERJ-P14J4R3U
Descripción:
RES SMD 4.3 OHM 5% 1/2W 1210
En stock : 39537
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.028" (0.70mm)
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Temperature Coefficient -100/ +600ppm/°C
Ratings AEC-Q200
Resistance 4.3 Ohms
Series ERJ-P14
Power (Watts) 0.5W, 1/2W