ERJ-P6WJ392V
Panasonic Electronic Components
Producto No:
ERJ-P6WJ392V
Paquete:
0805
Descripción:
RES SMD 3.9K OHM 5% 1/2W 0805
En stock : 2365
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.030" (0.75mm)
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Temperature Coefficient ±200ppm/°C
Product Status Not For New Designs
Supplier Device Package 0805
Ratings AEC-Q200
Resistance 3.9 kOhms
Series ERJ-P6W
Power (Watts) 0.5W, 1/2W