ERJ-PB3D7500V
Panasonic Electronic Components
Producto No:
ERJ-PB3D7500V
Paquete:
0603
Descripción:
RES SMD 750 OHM 0.5% 1/5W 0603
En stock : 16330
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.022" (0.55mm)
Tolerance ±0.5%
Size / Dimension 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Temperature Coefficient ±50ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package 0603
Ratings AEC-Q200
Resistance 750 Ohms
Series ERJ-PB3
Power (Watts) 0.2W, 1/5W