ERJ-PM8F6204V
Panasonic Electronic Components
Producto No:
ERJ-PM8F6204V
Descripción:
RES 6.2M OHM 1% 0.66W 1206
En stock : 7900
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.028" (0.70mm)
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Ratings AEC-Q200
Resistance 6.2 MOhms
Series ERJ-PM8
Power (Watts) 0.667W, 2/3W