ERJ-U06D15R8V
Panasonic Electronic Components
Producto No:
ERJ-U06D15R8V
Paquete:
0805
Descripción:
0805 ANTI-SULFUR RES. , 0.5%, 15
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.028" (0.70mm)
Tolerance ±0.5%
Size / Dimension 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package 0805
Ratings AEC-Q200
Resistance 15.8 Ohms
Series ERJ-U06
Power (Watts) 0.125W, 1/8W