ERO-S2PHF3650
Panasonic Electronic Components
Producto No:
ERO-S2PHF3650
Descripción:
RES 365 OHM 1% 1/4W AXIAL
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 150°C
Composition Metal Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.067" Dia x 0.126" L (1.70mm x 3.20mm)
Temperature Coefficient ±50ppm/°C
Product Status Obsolete
Supplier Device Package Axial
Resistance 365 Ohms
Series ERO
Power (Watts) 0.25W, 1/4W