ERZ-C07DK221U
Panasonic Electronic Components
Producto No:
ERZ-C07DK221U
Descripción:
VARISTOR 220V 1.2KA DISC 7MM
Guía del usuario
Operating Temperature -
Mounting Type Through Hole
Product Status Obsolete
Varistor Voltage (Typ) 220 V
Series -
Energy -
Package / Case Disc 7mm
Mfr Panasonic Electronic Components
Maximum AC Volts 140 V
Number of Circuits 1
Package Bulk
Maximum DC Volts 180 V