ESDA5V3SC5
STMicroelectronics
Producto No:
ESDA5V3SC5
Fabricante:
STMicroelectronics
Paquete:
SOT-23-5
Descripción:
TVS DIODE 3VWM SOT23-5L
En stock : 136940
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 125°C (TA)
Current - Peak Pulse (10/1000µs) -
Applications General Purpose
Capacitance @ Frequency -
Voltage - Breakdown (Min) 5.3V
Mounting Type Surface Mount
Power - Peak Pulse 500W
Product Status Active
Supplier Device Package SOT-23-5
Series ESDA, TRANSIL™
Type Zener
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp -
Package / Case SC-74A, SOT-753
Voltage - Reverse Standoff (Typ) 3V