Hogar / TVS Diodes / ESDALC6V1-5M6
minImg
ESDALC6V1-5M6
STMicroelectronics
Producto No:
ESDALC6V1-5M6
Paquete:
6-µQFN (1.45x1.0)
Descripción:
TVS DIODE 3VWM 6UQFN
En stock : 31746
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 125°C (TJ)
Current - Peak Pulse (10/1000µs) -
Applications General Purpose
Capacitance @ Frequency 12pF @ 1MHz
Voltage - Breakdown (Min) 6.1V
Mounting Type Surface Mount
Power - Peak Pulse 30W
Product Status Active
Supplier Device Package 6-µQFN (1.45x1.0)
Series ESDA, TRANSIL™
Type Zener
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp -
Package / Case 6-UFDFN
Voltage - Reverse Standoff (Typ) 3V