Hogar / TVS Diodes / ESDZV18-1BF4
minImg
ESDZV18-1BF4
STMicroelectronics
Producto No:
ESDZV18-1BF4
Paquete:
ST0201
Descripción:
TVS DIODE 21.5VC ST0201
En stock : 4190
Guía del usuario
Bidirectional Channels 1
Operating Temperature -
Current - Peak Pulse (10/1000µs) -
Applications General Purpose
Capacitance @ Frequency 3pF @ 1MHz
Voltage - Breakdown (Min) 18V
Mounting Type Surface Mount
Power - Peak Pulse -
Product Status Active
Supplier Device Package ST0201
Series ESDZ
Type Zener
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 21.5V