ESP-10-332
Cosel USA, Inc.
Producto No:
ESP-10-332
Fabricante:
Cosel USA, Inc.
Descripción:
LINE FILTER 250VDC/VAC 10A CHAS
En stock : 6
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Applications General Purpose
Configuration Single Stage
Frequency - Operating -
Termination Style Terminal Block
Approval Agency cURus, VDE
Mounting Type Chassis Mount
Product Status Active
Inductance -
Series ESP
Mfr Cosel USA, Inc.
Filter Type Single Phase
Package Box
Voltage - Rated AC (Phase to Ground/Neutral) 250 V
Voltage - Rated AC 250V
Current 10 A
Voltage - Rated DC 250V