ESR01MZPF1302
Rohm Semiconductor
Producto No:
ESR01MZPF1302
Fabricante:
Rohm Semiconductor
Paquete:
0402
Descripción:
ANTI-SURGE CHIP RESISTORS
En stock : 8980
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.016" (0.40mm)
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package 0402
Ratings AEC-Q200
Resistance 13 kOhms
Series ESR
Power (Watts) 0.2W, 1/5W