ETD035W2105-POA-E
Data Modul Inc
Producto No:
ETD035W2105-POA-E
Fabricante:
Data Modul Inc
Descripción:
TOUCH DISPLAY, 3.5 INCH ENTRY LI
Guía del usuario
Touchscreen Capacitive
Viewing Area 70.08mm W x 52.56mm H
Dot Pixels 320 x 240
Display Mode Transmissive
Product Status Active
Graphics Color Red, Green, Blue (RGB)
Diagonal Screen Size 3.5" (88.90mm)