ETRA4703
TE Connectivity Laird
Producto No:
ETRA4703
Descripción:
RF ANT 480MHZ WHIP STR NMO BASE
Guía del usuario
Frequency Range 470MHz ~ 490MHz
Applications -
Number of Bands 1
Ingress Protection -
Termination NMO
Mounting Type Base Mount
Height (Max) 3.400" (86.36mm)
Product Status Obsolete
RF Family/Standard -
VSWR 2
Series Phantom Elite®
Antenna Type Whip, Straight
Frequency (Center/Band) 480MHz
Power - Max 150 W
Mfr TE Connectivity Laird
Features -
Return Loss -
Package Bulk
Gain 3dBi
Frequency Group UHF (300MHz ~ 1GHz)