EXB-18V271JX
Panasonic Electronic Components
Producto No:
EXB-18V271JX
Paquete:
0502
Descripción:
RES ARRAY 4 RES 270 OHM 0502
En stock : 1067
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications -
Number of Resistors 4
Height - Seated (Max) 0.018" (0.45mm)
Tolerance ±5%
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.055" L x 0.024" W (1.40mm x 0.60mm)
Temperature Coefficient ±200ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package 0502
Series EXB
Power Per Element 31mW