EXB-28V360JX
Panasonic Electronic Components
Producto No:
EXB-28V360JX
Paquete:
0804
Descripción:
RES ARRAY 4 RES 36 OHM 0804
En stock : 272417
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications Automotive AEC-Q200
Number of Resistors 4
Height - Seated (Max) 0.018" (0.45mm)
Tolerance ±5%
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.079" L x 0.039" W (2.00mm x 1.00mm)
Temperature Coefficient ±200ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package 0804
Series EXB
Power Per Element 62.5mW