EXB-34V113JV
Panasonic Electronic Components
Producto No:
EXB-34V113JV
Paquete:
0606
Descripción:
RES ARRAY 2 RES 11K OHM 0606
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications Automotive AEC-Q200
Number of Resistors 2
Height - Seated (Max) 0.024" (0.60mm)
Tolerance ±5%
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.063" L x 0.063" W (1.60mm x 1.60mm)
Temperature Coefficient ±200ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package 0606
Series EXB
Power Per Element 62.5mW