EXB-34V221JV
Panasonic Electronic Components
Producto No:
EXB-34V221JV
Descripción:
RES ARRAY 2 RES 220 OHM 0606
En stock : 22353
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications Automotive AEC-Q200
Number of Resistors 2
Height - Seated (Max) 0.024" (0.60mm)
Tolerance ±5%
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.063" L x 0.063" W (1.60mm x 1.60mm)
Temperature Coefficient ±200ppm/°C
Series EXB
Power Per Element 62.5mW