EXB-S8V101J
Panasonic Electronic Components
Producto No:
EXB-S8V101J
Paquete:
2009
Descripción:
RES ARRAY 4 RES 100 OHM 2009
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications -
Number of Resistors 4
Height - Seated (Max) 0.035" (0.90mm)
Tolerance ±5%
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.200" L x 0.087" W (5.08mm x 2.20mm)
Temperature Coefficient ±200ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package 2009
Series EXB
Power Per Element 100mW