EXB-V8V101JV
Panasonic Electronic Components
Producto No:
EXB-V8V101JV
Descripción:
RES ARRAY 4 RES 100 OHM 1206
En stock : 69557
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications -
Number of Resistors 4
Height - Seated (Max) 0.028" (0.70mm)
Tolerance ±5%
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Temperature Coefficient ±200ppm/°C
Series EXB
Power Per Element 62.5mW