EXB144TN
TE Connectivity Laird
Producto No:
EXB144TN
Descripción:
RF ANT 146MHZ WHIP TILT TN CONN
Guía del usuario
Frequency Range 144MHz ~ 148MHz
Applications General Purpose
Number of Bands 1
Ingress Protection -
Termination TN
Mounting Type Connector Mount
Height (Max) 6.900" (175.26mm)
Product Status Obsolete
RF Family/Standard -
VSWR -
Series -
Antenna Type Whip, Tilt
Frequency (Center/Band) 146MHz
Mfr TE Connectivity Laird
Features -
Return Loss -
Package Bulk
Gain -
Frequency Group VHF (f < 300MHz)