EXC902SFJ
TE Connectivity Laird
Producto No:
EXC902SFJ
Descripción:
RF ANT 931MHZ WHIP STR SFJ CONN
Guía del usuario
Frequency Range 902MHz ~ 960MHz
Applications Bluetooth, Wi-Fi
Number of Bands 1
Ingress Protection -
Termination SFJ
Mounting Type Connector Mount
Height (Max) 3.650" (92.71mm)
Product Status Active
RF Family/Standard Bluetooth, WiFi
VSWR 1.5
Series EXC
Antenna Type Whip, Straight
Frequency (Center/Band) 931MHz
Power - Max 50 W
Mfr TE Connectivity Laird
Features -
Return Loss -
Package Bulk
Gain -
Frequency Group UHF (300MHz ~ 1GHz)